tarnawski.pl
dekor

Sitodruk

W ofercie naszej firmy znaleźć można najpopularniejszą metodę wykonania nadruków na tekstyliach, plastiku, plexi itp. Technika zwana sitodrukiem pozwala na precyzyjne i trwałe nałożenie farby na powierzchnię przedmiotu. Najpopularniejsze przedmioty znakowane tą formą nadruku to oczywiście odzież taka jak koszulki, bluzy itp. Jednakże metoda ta sprawdza się także na gadżetach reklamowych.


Nadruk transferowy

Oprócz sitodruku proponujemy także metodę transferową. Polega ona na przełożeniu nadruku na tkaninę za pośrednictwem papieru. Pożądany motyw zostaje następnie wprasowany w materiał.


Flex / Flock

Ta technika pozwala osiągnąć niezwykle odporny i elastyczny a zatem naprawdę trwały wzór. Polega na wprasowaniu wyciętego wcześniej motywu (liter, cyfr, logotypów lub innej grafiki) na tkaninę za pomocą bardzo wysokiej temperatury.

flex na koszulkach torba z nadrukiem nadruki na koszulkach sitodruk na gadżetach reklamowych sitodruk na t-shirtach sitodruk_na_odzieży reklamowej termotransfer na koszulkach logo sitem nadruki sitem sitodruk na koszulkach firmowych sitem na plastiku znakowanie tekstyli znakowanie flex nadruki na materiale

Kontakt

ul. Łużycka 10 C; 81-537  Gdynia   
tel./fax +48(58) 624 29 67   tel. kom. +48 514 046 512    e-mail: 

Paweł Tarnawski   
tel. kom. +48 507 131 017    e-mail: 
Znakowanie laserem Długopisy Cosmo Paweł Tarnawski Laser Gdynia Czarter Samolotów Znakowanie długopisów Produkcja filmów Projektowanie wnętrz Warszawa